bogdan

Košarkaši Radničkog ulogu favorita na papiru opravdali su i na terenu tako da ubedljiva i očekivana pobeda protiv “fenjeraša” iz Banatskog Novog Sela nije izostala. Crno-beli tim zabeležio je večeras u Kovinu šestu pobedu (rezultatom 102:78) kojom je  na dva kola pre kraja prvog dela prvenstva osigurao drugu poziciju. UtakmicaContinue Reading

pioniriBoracu132019b

Najmlađa takmičarska selekcija Radničkog, pioniri do 13 godina, poražena je u Kovinu od vršnjaka iz starčevačkog Borca 45:34. Ispostavilo se da je prva četvrtina tokom koje su gosti došli do osam poena prednosti (13:5) u mnogome i odredila dalji tog susreta s obzirom da su tri preostala protekle u uglavnom rezultatskiContinue Reading

odzaci

Peti protivnik košarkaša Radničkog u šestom kolu Druge srpske lige sever je ekipa Jedinstva iz Kačareva u utakmici čiji je početak zakazan za 9. novembar (subota) u 19 sati u hali Osnovne škole “Đura Jakšić” u Kovinu. Radnički u meč ulazi nakon prvog poraza u sezoni. Nakon tri pobede zaContinue Reading

basket

Košarkaši Radničkog doživeli su juče (nedelja, 3. novembar) prvi poraz u Drugoj srpskoj ligi sever (grupa Jug). Tim trenera Vladimira Cvetkovića poražen je u Pančevu od Kris krosa posle produžetka 78:72 u okviru 5. kola. Popularni Dobrovoljci posle prve četvrtine imali su dvocifrenu prednost (25:14), koju su uspeli da sačuvaju iContinue Reading