Cvetković posle Jedinstva: Sreća se zaslužuje

„Teško je dobiti bilo koga sa ovako lošim procentom otvorenih suteva. Čestitam igračima, jer smo to mogli da nadomestimo isključivo jednim ‘ratničkim’ pristupom u odbrani.

Na kraju, treba to i reći, imali smo i malo sportske sreće, da skoro izgubljeno vratimo u poslednjem momentu.

Ali, mišljenja sam da se u sportu sreća zaslužuje“, kaže za klupski sajt trener košarkaša Radničkog Vladimir Cvetković.

Da podsetimo, Radnički je u vikendu za nama savladao Jedinstvo 66:62 u Kovinu u rezultatskoj „rolerkoster“ utakmici. Radnički je pred kraj druge četvrtine imao 13 viška, potom je od finiša treće „jurio“ zaostatak od osam poena da bi nakon što je počeo da se „kruni“ i poslednji minut susreta ponovo poveo i poenima Bibića sa penala „overio“ pobedu – treću iz tri susreta.

Crno-beli u sledećem kolu gostuju Virtusu u Pančevu, jedinoj ekipi, uz naš tim, koja je bez poraza u prvenstvu.