Družina Kozlovac 73 – “Družina” Kovin (na slici) 90

18813540_459656717717199_6085048512849960580_n

(Uglavnom) Juniori Radničkog (koji se “kale” u Letnoj ligi) načinili su prijatno iznenađenje u Crepaji i savladali favorizovanog domaćina 90:73 u odloženoj utakmici prvog kola.

Izabranici trenera Topalovića dobili su prve tri četvrtine – 19:15, 26:17 i 24:19, dok je domaćoj Družini Kozlovac pripala poslednja 22:21.

Radnički je večeras u sastavu imao samo sedam igrača: Papić (jedini koji ima značajnu minutažu i u prvom timu), Petrović, Stiković, Milenković, Milosavljević, Rajković i Bogdanović; pa je uspeh protiv ekipe koja najavljuje borbu za ulaz u Drugu srpsku utoliko veći.

Radnički, koji se takmiči van konkurencije, sada ima skor od dve pobede i poraza, a već u nedelju dočekuje Mladost iz Omoljice (hala OŠ Đura Jakšić – 11h), koja je u takmičarskoj konkurenciji i ima dve pobede u dva susreta.