Grupa D – rezultati

Raspored i rezultati

DatumGameTime/ResultsLeagueSezonaCourtKolo
Radnički - AgrobanatDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
"Hala sportova" - Kovin
14
Opovo 99 - NeolitDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
14
KK BNS - JedinstvoDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
14
Neolit - RadničkiDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
13
Jedinstvo - Opovo 99Druga srpska liga sever - Grupa D2020/21
13
Agrobanat - VirtusDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
13
Radnički - VirtusDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
"Hala sportova" - Kovin
12
Neolit - JedinstvoDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
12
KK BNS - AgrobanatDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
12
Jedinstvo - Radnički odloženoDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
11
Agrobanat - Opovo (službeni rezultat)Druga srpska liga sever - Grupa D2020/21
11
Virtus - BNSDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
11
Neolit - AgrobanatDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
10
Opovo - VirtusDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
10
Radnički - BNSDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
"Hala sportova" - Kovin
10
Agrobanat - JedinstvoDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
9
Virtus - NeolitDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
9
KK BNS - Opovo (odloženo)Druga srpska liga sever - Grupa D2020/21
9
Radnički - Opovo 99 odloženoDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
"Hala sportova" - Kovin
8
Jedinstvo - Virtus odloženoDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
8
Neolit - BNSDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
8
Agrobanat - Radnički (odloženo)Druga srpska liga sever - Grupa D2020/21
7
Neolit - OpovoDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
7
Jedinstvo Kačarevo - KK BNSDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
7
Radnički - NeolitDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
"Hala sportova" - Kovin
6
Virtus - Agrobanat (odloženo)Druga srpska liga sever - Grupa D2020/21
6
Opovo 99 - Jedinstvo KačarevoDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
6
Agrobanat - KK BNS (nedelja, 17h)Druga srpska liga sever - Grupa D2020/21
5
Jedinstvo - Neolit (subota, 19h)Druga srpska liga sever - Grupa D2020/21
5
Virtus - Radnički (subota, 17h)Druga srpska liga sever - Grupa D2020/21
5
Opovo 99 - AgrobanatDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
4
Radnički - Jedinstvo (subota, 19h)Druga srpska liga sever - Grupa D2020/21
"Hala sportova" - Kovin
4
KK BNS - VirtusDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
4
KK BNS - Radnički Kovin (nedelja, 20h)Druga srpska liga sever - Grupa D2020/21
3
Virtus - Opovo 99Druga srpska liga sever - Grupa D2020/21
3
Agrobanat - NeolitDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
3
Opovo 99 - KK BNSDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
2
Jedinstvo - AgrobanatDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
2
Neolit - VirtusDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
2
Virtus Basket Pančevo vs Jedinstvo KačarevoDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
1
KK BNS Banatsko Novo Selo vs Neolit StarčevoDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
1
Opovo 99 vs Radnički KovinDruga srpska liga sever - Grupa D2020/21
1