Lider ubedljiv u Kovinu

kikindau19

Juniori Radničkog poraženi su od Velike Kikinde 75:97 u zaostaloj utakmici 13. kola KSV lige za igrače do 19 godina – Grupa B.

Radnički je ravnopravan protivnik bio u prvih pet  minuta kada je i vodio. Međutim, nakon što su gosti postavili presing od polovine terena, “pritiskajući” bekove našeg tima, rezultatska prednost je prešla na stranu lidera prvenstva i do kraja susreta gotovo da se konstantno uvećavala.

Posle prvih deset minuta bilo je 18:30. Do poluvremena plavo-beli su primili 58 poena i bili u zaostatku od 19, a rekordnih 27 viška Kikinđani su imali u finišu treće deonice – 84:57.

22

Radnički nakon devet odigranih utakmica ima skor od dve pobede i sedam poraza, dok je Kikinda na 9-1.

Najfikasniji u domaćem sastavu bio je Seke – 19 poena. Đorić je postigao 16. Nikolić 11, Milenković 10, Stiković 8, Rajković i Petrović po 3, a Milosavljević 2.

Sledeći protivnik našeg tima je Bagljaš iz Zrenjanina, koji je savladan u Kovinu u prvom delu sezone.