Najmlađi startovali pobedom

Najmlađa takmičarska selekcija košarkaša Radničkog (pioniri do 13 godina) ostvarila je pobedu na startu šampionata protiv vršnjaka iz pančevačkog Tamiša II 47:41 u utakmici koja je odigrana desetog oktobra u Hali sportova u našem gradu.

U rezultatski neizvesnom susretu izabranici trenera Gorana Jeremića put do pobede, otvorili su,  ispostavilo se sredinom poslednjeg perioda kada su napravili seriju od 6:0 za vođstvo od  – 39:32.

Inače, pred odlučujućih osam minuta (koliko traje četvrtina u ovom uzrastu) Radnički je imao minimalnu prednost (33:32)

RADNIČKI: Nikolić 3 poena, Hablik 12, Jovanović 9, Jereminov 7, Kovačević 12, Đorđević 2, Vakić 2. Igrali su još i: Kirilov, Lakićević, Ranislavić i Lazarov.

U narednom kolu Radnički je još jednom domaćin, a sastaje se protiv Opova 99, koje je u prvom kolu bilo slobodno.